Kellerman ve Hale, Michael’ın transfer edilmesini sağlamaya çalışmaktadır. Pope’un kendisine transfer edileceğini söylemesi üzerine bir an için afallayan Michael, hızlı düşünerek Lincoln’un kardeşi olduğunu itiraf eder ve en azından idama kadar beklemelerini ister. Michael planının ilk kısmını devreye soktuğunda Lincoln, tam artık umut etmekten vazgeçmişken kendisini tekrar heveslendirdiği için kardeşini azarlar. Bu arada Veronica ve Nick, Lincoln’u aklayacak bir video kaseti üzerinde çalışmaktadır.

Prison Break [Sezon 1] [Bölüm 5] [Türkçe] izlemek için yazının devamını okuyun. (Read More’a Tıklayın) Diğer sezon ve bölümleri de bu sitede bulabilirsiniz… Şimdi izleyeceğiniz bölüm 6 paket halinde sizlere sunulmaktadır, yani 5 nci bölümü 6 videoda tamamlamış olacaksınız. İyi seyirler…

Vodpod videoları artık kullanılamıyor. Vodpod videoları artık kullanılamıyor. Vodpod videoları artık kullanılamıyor. Vodpod videoları artık kullanılamıyor. Vodpod videoları artık kullanılamıyor. Vodpod videoları artık kullanılamıyor.